Матеріальна допомога жителям Чорнобаївської територіальної громади, що постраждали внаслідок стихійного лиха - відбулася позачергова сесія селищної ради

Дата: 14.07.2017 10:14

В неділю, 9 липня, відбулося пленарне засідання позачергової сесії Чорнобаївської селищної ради VII скликання, під головуванням селищного голови Алли Мірошниченко. Із 26 селищних обранців, участь в роботі сесії взяли 22 депутати. Селищний голова та депутати зібралися для обговорення питань пов’язаних з наданням матеріальної допомоги жителям Чорнобаю та села Савківка, які постраждали внаслідок стихійного лиха, що пройшло районом 1 липня цього року.

В ході пленарного засідання прийнято Програму соціального захисту жителів Чорнобаївської територіальної громади «Турбота», що постраждали внаслідок стихійного лиха на 2017 – 2021 роки. Затверджено Положення про надання матеріальної допомоги, склад та форми акту комісії з питань обстеження домоволодіння та надання матеріальної допомоги жителям Чорнобаївської територіальної громади, що постраждали внаслідок стихійного лиха.

Внесено зміни до селищного бюджету на 2017 рік:

- зменшивши видатки по нарахуванню на оплату праці, на поточний ремонт доріг, на виготовлення документацій по будівництву нових доріг, на корегування проектно-кошторисної документації по ремонту доріг;

- збільшивши видатки на виплату матеріальної допомоги громадянам, майно, яких постраждало під час стихійного лиха 1 липня 2017 року на суму 2 918 788,00 грн, для оплати транспортних послуг по вивезенню гілля, дерев, сміття в сумі 70000,00 грн та на ремонт даху савківської лікарської амбулаторії в сумі 10 000 грн.

Підтримано рішення про направлення звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо надання допомоги жителям Чорнобаївської територіальної громади Черкаської області, що постраждали внаслідок стихійного лиха 01 липня 2017 року.

Більш детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Чорнобаївської селищної ради за посиланням http://chornobay.rada.org.ua/sesii-09-48-50-29-08-2016/