Знов на землю спішить Новий рік: В Савківці відбулися святкові заходи

   Не дивлячись на зовсім не зимову погоду за вікном, новорічно-різдвяні свята в кожній громаді продовжуються та проводяться з особливим колоритом. Традиційно, в привітній та дружній атмосфері, з головною красунею дійства – ялинкою, місцеві жителі Савківки святкували Новий рік та Різдво Христове.
   Учасники святкового заходу зустрічали гостей віршованими вітаннями, співали пісень та водили хороводи.

   Звичайно, не обійшлося і без головних героїв – Діда Мороза та Снігуроньки, Казки, Зими, Сніжинки, різних лісових звірят та навіть Баби-Яги. А як цікаво було дивитися на постановку від талановитих місцевих акторок, які грали головних героїнь сатиричного твору Івана Нечуя-Левицького «Баба Параска і баба Палажка». Довго вони сперечалися, хто з них краща, та чудернацькі чвари між обома "жіночками" завершилися примиренням та обіймами.
  Найменші жителі Савківки залюбки демонстрували свої новорічні костюми, відгадували загадки, засівали та водили хороводи.  

   Очільниця громади Алла Мірошниченко привітала всіх присутніх зі святами та подарувала учасникам заходу солодощі від селищної ради.                                               По закінченню свята, талановиті актори та акторки, на чолі із бібліотекарем Лідією Полубєхін та директором клубу Світланою Попадін, зібралися за одним столом аби поспілкуватися та посмакувати солодощами і запашним чаєм.

  Велика вдячність постійному спонсору – місцевому жителю Олександру Шепелю та батькам, які надали все необхідне для свята.

 

 

     

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *