УВАГА!!! ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 22.05.2020 10:41

Чорнобаївський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) повідомляє, що з 12 травня 2020 року прийом громадян у відділі з усіх питань здійснюється за попереднім записом за телефоном (047 39) 2 21 86.

Прийом здійснюється з урахуванням обмежувальних заходів, при наявності індивідуальних засобів захисту (масок/рукавичок).

Одночасно нагадуємо про можливість, не відвідуючи відділ, подавати документи з питань державної реєстрації актів цивільного стану та отримати консультації через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану цивільного стану» https://dracs.minjust.gov.ua/