A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

Вольовою перемогою ФК Чорнобай закінчилась гра 12 туру першості району з футболу

Дата: 12.09.2017 10:47
Кількість переглядів: 519

Фото без опису

10 вересня  ФК «Чорнобай» приймав команду села Великої Бурімки, яка перебуває на передостанньому місці турнірної таблиці. Господарі поля розпочали гру дещо розслабленими та впевненими у собі. Вже на початку матчу команда Чорнобаю змушена була діставати м’яча з сітки власних воріт, пропустивши гол від Ганнесена Романа. Після пропущеного м’яча господарі спробували віднайти свою гру, проте створивши декілька гольових нагод в першому таймі, рахунок залишився незмінним. Протягом всього матчу команда гостей майже всім складом захищалась, воротар суперника відмінно стояв в рамці воріт, а влучність чорнобаївців бажала кращої реалізації.

В другому таймі, на 55 хвилині, рахунок став рівний, одинадцятиметровий удар влучно реалізував Жовтов Ігор. Гра продовжували йти в одні ворота та принесла бажаний результат для нашої команди. Два подібні голи на 65 та 75 хвилині  матчу забив кращий гравець гри – Зінченко Владислав, після швидких індивідуальних виходів сам-на-сам з голкіпером. Останній м’яч в матчі забив Шевченко Валентин на 90 хвилині, влучно пробивши по воротам з лінії штрафного майданчика. Загальний рахунок в грі 4-1 на користь господарів.  В цілому, в гостей було занадто багато браку і простота в передачах та низька швидкість атакуючих дій, тож по-справжньому в роботу голкіпер Чорнобаю крім моменту з голом і не вступав.

В матчі 12 туру Чорнобай зіграє на виїзді з командою села Крутьки 17 вересня о 11-00 год.

ФК Чорнобай грав в такому складі: Філоненко Віталій – Кравчук Владислав, Настенко Павло, Жовтов Ігор (к), Войцях Микола – Сосунов Андрій (Гордій Ігор), Шевченко Валентин, Нікітенко Євген (Яковенко Сергій), Карпич Анатолій (Нікітенко Олександр) - Зінченко Владислав, Ольховий Ігор (Мурав’я Олександр). Тренер команди – Сосунов Іван.