В Чорнобаї проведено вакцинацію, стерилізацію та клеймування безпритульних собак

Дата: 14.09.2018 10:55

Прагнення нашої країни бути повноправним членом Європейського Союзу неможливе без сприйняття і втілення в життя важливих європейських цінностей, однією з яких є  гуманне поводження з тваринами.

Тому, на 27-мій сесії Чорнобаївської селищної ради депутатський корпус своїм рішенням затвердив «Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в смт Чорнобай на 2018-2023 роки».

На початку вересня 2018 року на території селища Чорнобай був здійснений відлов 20-ти безпритульних собак, яким за кошти селищного бюджету надано ветеринарні послуги з вакцинації, стерилізації та клеймування ветеринаром із міста Ватутіне.

Чорнобаївська селищна рада вдячна волонтеру Наталії Хмарі, яка активно долучилася до відлову собак для надання ветеринарних послуг.

Відтепер покинуті напризволяще тварини облікуються та мають кліпси з присвоєними ідентифікаційними номерами.