Вітаємо з професійним святом!

Дорогі працівники соціальної сфери, спеціалісти, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин!

Від щирого серця вітаємо усіх причетних до цієї важливої, нелегкої та напрочуд благородної місії!

Вашу чуйність та відповідальність відчувають ті верстви населення, які цього потребують. До Вас завжди звертаються за допомогою пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Ваша повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, у центрі якої є людина.

Виконуйте свою роботу з радістю і задоволенням! Не дивлячись на всі проблеми, що трапляються на шляху допомоги і співчуття, бажаємо Вам не розгубити тієї душевної доброти, якою наповнені Ваші серця та не втратити віру в людей!         

Сердечно бажаємо Вам успіхів і натхнення у Вашій відповідальній справі, міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди! Хай найвищою нагородою для Вас завжди буде Боже благословення, людська шана та подяка, щоб Вашого співчуття і милосердя вистачило для всіх!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *