Шановні працівники та ветерани галузі житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке відзначатимете цієї неділі!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших громадян.
Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій та добробут кожної родини в Чорнобаївській громаді.
   Попереду – все нові й нові справи, тому бажаю успіхів у нелегкій, але дуже потрібній діяльності!

Бажаю кожному із вас здоров’я, сімейного благополуччя, матеріального достатку та поваги від користувачів комунальних послуг.
Нехай робота приносить задоволення!

З повагою,

селищний голова смт Чорнобай  Алла МІРОШНИЧЕНКО