Шановні державні службовці!

Дата: 23.06.2019 11:15

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Державний службовець – надважлива та особлива професія, представник якої, володіючи широкими повноваженнями, несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається саме з державного службовця, який відіграє роль посередника між нею та народом, гнучко реагуючи на запити сучасного суспільства. Виконуйте Вашу надважливу місію справедливо та відповідально, демонструючи професіоналізм та бажання служити людям.  Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаю Вам здоров’я та витримки у всіх життєвих випробуваннях, добробуту, заслуженого визнання та вдячності від людей! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку.

З повагою,

селищний голова Чорнобая            Алла   Мірошниченко