Шановна молодь Чорнобая та Савківки!

Дата: 01.07.2019 11:19

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Молоді – особливого та унікального свята оптимізму, енергії та світлих надій.

Приємно, що наші талановиті хлопці та дівчата беруть активну участь в громадському та політичному житті, намагаються бути прикладом для інших в мистецтві, науці та спорті.

Шановна молодь! У Ваших долонях весь світ, перед Вами тисячі доріг - намагайтеся використати свій оптимізм, потенціал та наполегливість, відшукайте своє покликання та будьте вдячними за все, що маєте.

Ви сильні, обдаровані, завзяті, Ви – сьогодення України, її майбутнє. Тож, не дивлячись на життєві негаразди, бажаю Вам наполегливо шукати нові дороги в своєму житті та впевнено йти до мети. Залишайтеся молодими, любіть життя, прагніть до нових перемог і звершень.

Зі святом!

З повагою,