Чорнобаївський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує

Дата: 18.03.2020 11:21

З метою запобігання поширення респіраторних інфекцій, викликаних коронавірусом KOVID-19 постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу KOVID-19», з 12.03.2020 по 03.04.2020 в Україні встановлено карантин.

У зв’язку з цим Міністерством юстиції України прийнято рішення щодо обмеження прийому громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану з 17.03.2020 по 03.04.2020.

Прийом громадян виключно з питань:

- державної реєстрації народження (в тому числі і прийом документів та видачу свідоцтв в закладах охорони здоров’я);

державної реєстрації смерті;

- видачі документів для підтвердження родинних стосунків з померлим для підзахоронення;

- державної реєстрації шлюбу згідно заяв, поданих до 13.03.2020.

Громадяни мають можливість не відвідуючи відповідні відділи ДРАЦС подавати документи з питань державної реєстрації актів цивільного стану та отримувати консультації через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану цивільного стану через мережу Інтернет» (наказ Міністерства юстиції України № 1187/5 від 09.07.2015 «Про запровадження пілотного проекту щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»).

Відділи ДРАЦС приймають заяви з накладенням кваліфікованого електронного підпису, документи, необхідні для відповідної державної реєстрації актів цивільного стану, а також надають консультації.

До Чорнобаївського районного відділу ДРАЦС можна звернутися:

за телефоном (04739)2-21-86 та  електронною поштою   vcs@chb.ck.drsu.gov.ua

Веб-порталом можна скористатись тут

Коротка відео-інструкція тут

Також, усю необхідну інформацію відділи надають в телефонному режимі та за допомогою електронної пошти.

Контакти усіх відділів країни можна знайти тут

Telegram @civilactsdepartment_bot

Чорнобаївський районний відділ

державної реєстрації актів цивільного стану