Про ініціативу селищного голови говорили в селі Старий Коврай

   Цієї суботи селищний голова Алла Мірошниченко та заступник керівника секретаріату Чорнобаївської районної ради, депутат районної ради Анатолій Чупрун зустрілися із сільським головою Анатолієм Савченком, депутатами районної і сільської ради та жителями села Старий Коврай.

   Представники Чорнобая поінформували жителів громади щодо доцільності такої ініціативи, зазначили головні переваги та озвучили основні фінансові перспективи. Жителі села активно обговорювали ініціативу селищного голови Чорнобая, задавали різноманітні питання та надавали власні пропозиції.
    На громадське обговорення прибув і голова Іркліївської ОТГ Іван Поїздник, який зауважив, що створена в 2017 році громада із двох сільських рад (Іркліївської та Мельниківської) розвивається та має на меті чимало перспектив.

   Очільник єдиної в Чорнобаївському районі об’єднаної територіальної громади зауважив, що процес об’єднання потребує чимало часу, знань, сил та терпіння. Він зазначив, що Іркліївська ОТГ – самодостатня громада, в якій функціонують заклади інфраструктури, є повне взаєморозуміння із підприємцями та роботодавцями, розвивається комунальне господарство та є хороше транспортне сполучення як між населеними пунктами громади, так і в межах району та області.           

 Під час громадського обговорення ініціативи селищного голови Алли Мірошниченко громада так і не визначилася зі своїм рішенням. Тривали дискусії як між жителями села, так і між представниками влади. Жителі села Старий Коврай не стали поспішати зі своїм рішенням та відклали голосування на наступне громадське обговорення.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *