Продовжуються роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Дата: 26.12.2018 11:28

Через складні погодні умови без електроенергії та воопостачання залишаються ще кілька вулиць Чорнобая. Енергетики Чорнобаївського РЕМ працюють без перерви вже понад добу. Просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалася.

Фото без опису       Снігоочисна техніка продовжує розчищати селище від снігу. В першу чергу розгортання снігових заметів відбувається на центральних вулицях, автобусних маршрутах, небезпечних перехрестях та підйомах. Після цього снігоочисна техніка продовжує розгортання другорядних вулиць та провулків.

На найближчі кілька днів очікуються ускладнення погодних умов. На жаль, ситуація може повторитися, можливі проблеми з електроенергією та водопостачанням. Просимо запасатися водою та приладами автономного освітлення, по можливості залишатися вдома та не залишати власні автомобілі на проїжджих частинах доріг .