Шановні юристи Чорнобаївщини, вітаємо з професійним святом

Дата: 08.10.2020 11:35

День юриста – свято людей, життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право!»

Бути юристом - почесно та відповідально, адже в сучасному сьогоденні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б могли працювати без юридичних консультацій.
Запорукою втілення верховенства права у справі розбудови демократичної держави та реалізації конституційних прав і свобод громадян є саме ваш професіоналізм, усвідомлене почуття справедливості, принциповість та наполегливість.
У цей святковий день висловлюємо вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість та цілеспрямованість.

Фото без описуНехай життєві негаразди не похитнуть вашу принциповість! Бажаємо вам миру, здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності.

Зі святом!