БОРОТЬБА З АМБРОЗІЄЮ – СПРАВА КОЖНОГО

     Чорнобаївська селищна рада вкотре нагадує про обов'язкові заходи боротьби із амброзією.

   За статистикою кожен 3-5 житель схильний до алергічних захворювань. Найактивніший період прояву алергії припадає саме на період цвітіння цієї небезпечної рослини. При тому, що алергійний поліноз виникає в різних його проявах як у дорослих, так і у дітей. Отже, проблема боротьби зі злісним карантинним бур’яном – є актуальною для всіх жителів Чорнобаївської громади у весняно – осінній період.

    Згідно Закону України «Про карантин рослин» проведення заходів по знищенню карантинних організмів на земляних ділянках проводяться силами та за рахунок землевласників та землекористувачів або орендарів земельних ділянок.

   Нагадуємо мешканцям приватних секторів, власникам дачних та земельних ділянок про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства (ст.105 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»).

   Чорнобаївська селищна рада закликає всіх небайдужих та свідомих жителів громади подбати про власне здоров’я та загальний екологічний стан селища. Долучайтеся до плідної співпраці по знищенню амброзії на засмічених ділянках!

   Звертаємось із проханням до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, відповідальних осіб дошкільних та освітніх закладів, землекористувачів та населення проводити необхідні заходи по захисту екологічного стану Чорнобаївської громади.

   Рекомендуємо боротися із цією небезпечною рослиною наступними способами:

• агротехнічними прийомами;

• із застосуванням гербіцидів;

• прориванням одиночних рослин з коренем;

• багаторазовим скошуванням бур'яну до утворення насіння.

 Ми впевнені, що лише спільними зусиллями зможемо призупинити розповсюдження злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої.

   Не можна стояти осторонь цієї проблеми, адже боротьба з амброзією – справа кожного!

   Давайте разом знищувати амброзію з червня по жовтень, адже саме таким чином можливо зберегти фізичне здоров’я людей та чистоту довкілля.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *