Дорогі жителі Чорнобая та Савківки! Шановні ветерани!

Дата: 08.05.2020 11:47

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З великим почуттям відповідальності хочу подякувати усім визволителям, високоповажним ветеранам Другої світової війни! Для усіх нас героїчний подвиг військового покоління – яскравий взірець відваги, патріотизму та самопожертви, приклад творення мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни. Дозвольте побажати вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму і якнайбільше радісних, щасливих днів.

Дорогі земляки! Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, чиє життя забрала підступна війна! Нехай зігріває всіх нас незгасне світло перемоги, додає наснаги, сил та оптимізму задля процвітаючого, мирного та щасливого майбуття нашої Батьківщини.

Нехай наша земля не знає війни та буде лише мирним небо, у домівках – достатку, а в душах – спокою та радості!

З повагою,
селищний голова Чорнобая  Алла МІРОШНИЧЕНКО