Дата: 01.10.2020 09:48

Другий місяць осені починається з особливої дати - 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день, як символ єдності та спадкоємності поколінь, прекрасна можливість висловити щирі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни та праці за доброту, мудрість, вклад у розвиток країни та багаторічну самовіддану працю. Фото без опису

Кожен із нас береже в душі щиру гордість за батьків та дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у страшній війні. Бути Вашими послідовниками – велика честь та відповідальність.

Дорогі жителі поважного віку Чорнобаївщини! Щиро вітаю Вас із святом Вашої осені. Нехай вона буде сонячною, теплою, тихою та спокійною. Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а те добро, що Ви робите, повертається сторицею!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

З повагою,
селищний голова   Алла МІРОШНИЧЕНКО