«Темна конячка» в трійці кращих футбольних команд

      Нещодавно, Чорнобаївська футбольна команда «Темна Конячка», до складу якої входять ще зовсім молоді та юні футболісти, вдало завершила свої виступи в зимовому чемпіонаті Чорнобаївського району з футзалу 2018-2019 років в першій лізі.

      Команда гідно тримала суперницький супротив та потрапила до трійки кращих команд серед одинадцяти збірних Чорнобаївського району. «Темна Конячка» була нагороджена кубком, дипломом та бронзовими медалями за третє місце в чемпіонаті.

     Під час закриття чемпіонату Чорнобаївського району з футзалу 2018-2019 років, за результатами всіх ігор, пам’ятною статуеткою був відзначений кращий бомбардир Чорнобаївської команди - Владислав Зінченко. Молодий та професійний представник «Темної  Конячки» впродовж всіх ігор забив до воріт суперників 32 м’ячі. Більш того, його було визнано кращим гравцем чемпіонату Чорнобаївського району з футзалу 2018-2019 років в першій лізі.

   Як зазначив капітан команди Андрій Сосунов: «Всі гравці «Темної Конячки» задоволені цьогорічним результатом, спортсмени налаштовані оптимістично та після невеликої перерви почнуть готуватися вже до нового футбольного сезону на великому полі».

     Вітаємо молодіжну збірну з прекрасними результатами та бажаємо успіхів у спортивному майбутньому!

Підсумкова турнірна таблиця першої ліги 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *