Отже, сьогодні вирішальний день - МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

В Чорнобаївській громаді, де виборців більше десяти тисяч, місцеву владу обиратимемо по новій пропорційній системі з відкритими списками. Громадяни обиратимуть партію та конкретного депутата від політичної сили. Таким чином виборець впливає на шанс кандидата стати депутатом незалежно від його порядкового номеру у партійному списку.

Кожен виборець на своїй дільниці отримає 4 бюлетені та зможе обрати депутатів до Черкаської обласної ради, Золотоніської районної ради, Чорнобаївської селищної ради та проголосувати за кандидата на голову Чорнобаївської селищної ради серед 9-ти зареєстрованих.

Одночасно з місцевими виборами відбувається всенародне опитування, ініційоване президентом України Володимиром Зеленським. Громадяни зможуть відповісти на 5 запитань.

У випадку підвищеної температури та ознак ГРВІ, виборець має право здійснити своє волевиявлення у спеціально відведеній окремій кабінці.

Обов`язково потрібно приходити до дільниці в захисній масці та рукавичках, бажано зі своєю ручко та дотримуватися дистанції! Намагайтеся не затримуватися в приміщенні та при можливості не беріть із собою дітей!

Не забудьте взяти із собою паспорт або ID-картку.

Вибори в умовах пандемії дещо незвичні для всіх нас! Проте, кожен може подбати про власну безпеку на території виборчої дільниці, як і під час відвідування магазину.

Участь кожного свідомого громадянина у місцевих виборах 2020 - майбутнє всіх жителів Чорнобаївської громади на найближчі п’ять років.

Сьогодні - важливий день! Прийдіть на виборчу дільницю, оберіть тих, кого вважаєте гідними представниками влади на місцях та проголосуйте.