Покращення умов на центральному ринку Чорнобаю

Дата: 23.05.2017 11:54

Ринок – один з способів реалізації населенням продуктів власного виробництва. З метою покращення належних умов та дотримання санітарних норм на центральному ринку Чорнобаю, селищною радою проводиться відповідна робота.

Так, було відведено і огороджено територію для торгівлі сільськогосподарською продукцією та живою худобою.

Спільними зусиллями депутатів та працівників апарату селищної ради проведено роз’яснювальну роботу з продавцями, про заборону торгівлі на автомобільних дорогах, що розміщені навколо території ринку.

Нещодавно було встановлено два кондиціонери в приміщені де розміщенні зали з продажу молочних та м’ясних продуктів. Замінено старі вітринні стелажі на нові з нержавіючої сталі.

На останній сесії селищної ради, депутатами було прийнято рішення, про виділення коштів для придбання двох вхідних дверей, які забезпечать дотримання відповідного температурного режиму в поєднанні з роботою нових кондиціонерів.