З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана селищний голова привітала людей похилого віку

Дата: 01.10.2020 11:58

Щороку, 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні також і День ветерана.

З 28 вересня 2020 року на території Чорнобаївського району встановлено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, тому забороняється відвідувати сторонніми особами ряд установ і закладів соціального захисту, крім тих, які надають соціальні послуги екстрено. В умовах карантину, на жаль, особисті зустрічі із винуватцями свята, не на часі. Тому, селищний голова Алла Мірошниченко передала щирі вітання підопічним відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району керівниці закладу Ользі Онищенко та передала довгоочікуваний подарунок – пристрій для перегляду українських каналів Т2 та квіти.

Фото без опису   Бажаємо людям поважного віку найголовнішого - здоров’я, тепла та довголіття. А чудовим працівникам відділення, які створюють прекрасні умови для підопічних – натхнення, сил та невичерпного оптимізму.