Спонсорська допомога від небайдужих жителів продовжує надходити

Дата: 05.07.2018 11:58

Особливою окрасою будь-якого населеного пункту, безумовно, є квітники. Адже вони потребують незначних фінансових вкладень, проте своєю охайністю та красою, тривалий час, прикрашають громадські місця, сквери та площі.

В Чорнобаї докладається чимало зусиль для того, щоб громадські місця, торгівельні заклади та селище в цілому буяло квітами.

Фото без опису    Утримання об’єктів благоустрою та квіткових клумб потребує великої людської праці, натхнення та дбайливого ставлення до справи. Тому, чорнобаївці прагнуть зробити красивими не тільки власні садиби, а й території навколишніх вулиць, які цілий рік радуватимуть око звичайним перехожим.

Фото без опису    Кілька місяців тому апаратом Чорнобаївської селищної ради та працівниками благоустрою було висаджено квіти, які люб’язно надали приватні підприємці – родина Новосельських.      Нещодавно до селищної ради, завітала Валентина Марченко, яка, також, подарувала для благоустрою селища багато красивих сезонних квітів.

Фото без опису   Приємно, коли люди бажають внести свою частинку та допомогти зробити рідне селище більш красивим, затишнішим та привабливим. Різнобарв’я квітів від Валентини Марченко вже буяє на клумбах Чорнобаю.

Фото без опису   Селищна рада вдячна за постійну спонсорську допомогу!