Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day - 19 вересня 2020 року

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day».

У 2020 році заплановано проведення традиційної Акції 19 вересня 2020 року о 10:00 в усіх регіонах України з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень.

Закликаємо всіх бажаючих приєднатися до акції.

ВРЯТУЙМО ПЛАНЕТУ ВІД СМІТТЯ!