Увага! Нагромадження снігу на покрівлях!

Дата: 30.01.2019 12:02

Прихід зими характеризується не тільки зниженням температури на вулиці, а й снігопадами, які приносять безліч проблем. Особливу увагу доводиться приділяти даху будівлі.

Чому цьому питанню варто приділити увагу?

Особливу небезпеку нагромадження снігу на покрівлях несуть будівлі, які знаходяться в місцях масового скупчення людей. Проте, ризик є не тільки для життя та здоров’я людей, а й для покрівлі та будівлі в цілому.

Навіщо чистити дахи від бурульок та снігу?

-   Прибирання снігу з дахів є обов’язковою мірою, адже постійно зростає ризик обвалу, через який можуть постраждати люди або чуже майно.

-  Зайвий сніг на даху та бурульки істотно вкорочують термін придатності покрівельних матеріалів. В результаті підвищеної вологості та додаткового навантаження відбувається затікання на конструкції, утворюються тріщини.

Фото без опису-    Покрівельні матеріали руйнуються, водостічна система приходить в непридатність. Адже крига та пресований сніг можуть заблокувати роботу водостоку та його систему, а лід, який утворився внаслідок великого морозу часто розриває водостічні труби та пошкоджує жолоби.

- Зайва волога, затримуючись на фасаді будівлі, несприятливо на нього впливає та швидко призводить до серйозних пошкоджень чи руйнувань.

Особливо це актуально в період відлиг, коли сніг занадто важкий.

Будьте уважними та організовуйте прибирання снігу із покрівель!

Не ходіть під дахами будівель та під балконами, не припарковуйте власні авто близько до будинків.

Обов’язково попередьте дітей про небезпеку зсувів із покрівель.

Пам'ятайте, що дотримання основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків. Подбайте про свою безпеку самі і застерігайте інших!

З найкращими побажаннями,

Чорнобаївська селищна рада