СОРТУЙТЕ СМІТТЯ ТА БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!

Дата: 18.08.2020 12:06

Нагадуємо! На території смт Чорнобай та села Савківки розміщені сортувальні баки для роздільного сміття. Спеціальні контейнери можна знайти на території багатоповерхових будинків, в місцях масового скупчення людей, біля магазинів та неподалік приватних домоволодінь на вулицях селища.

Працівники комунального підприємства збирають відсортоване сміття та віддають його спеціалізованим підприємствам на переробку. Таким чином, на центральне сміттєзвалище надходить значно менший об'єм сміття.

ВАЖЛИВО! Сортування сміття допомагає зменшити кількість відходів, які знаходяться на центральному сміттєзвалищі, а жителям багатоквартирних будинків сплачувати за послуги з його вивезення значно дешевше. Адже контейнери зі скла, пластику та макулатури в платіжках жителів не враховуються!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Розвиток громади – не абстрактне поняття, а залежне від дій та свідомості кожної людини.

СОРТУЙТЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ ТА БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!

Якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей.