В Чорнобаївському районі встановлено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки

Дата: 28.09.2020 12:19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 28 вересня в Україні зафіксовано 2 671 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 108 856.

Загалом в Україні 201 305 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 996 летальних, 88 453 пацієнти одужало. Проведено 2 226 508 тестувань методом ПЛР. За добу одужав 571 пацієнт.

Зокрема, всього в Черкаській області виявлено хворих на COVID-19 — 3 759 випадків.

З 28 вересня в Україні почав діяти новий поділ регіонів на карантинні зони

Відповідно до пункту 1 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.09.2020 протокол № 33

з 00:00 годин 28 вересня 2020 року

на території Черкаської області встановлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Зокрема, в Чорнобаївському районі встановлено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки.

Фото без опису   На всій території України на період дії карантину забороняється: перебування в громадських місцях і громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту; перебування на вулицях без документів; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

На території, на якій установлено "жовтий" рівень, до заборон додається відвідування сторонніми особами ряду установ і закладів соціального захисту, крім тих, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю!