Шановні медичні працівники Чорнобаївської громади  — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Дата: 19.06.2020 12:31

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, високу професійність та лікарську честь. Адже ваша місія благородна – зцілювати від хвороб, рятувати людські життя, допомагати долати тілесний та духовний біль.

Велика шана та повага усім медичним працівникам, які, ризикуючи власним здоров’ям та життям, протистоять підступній світовій пандемії та тримають оборону на фронті. Ви – герої сьогодення, ви – наша гордість та опора.

Дорогі медичні працівники! Вітаю з професійним святом та бажаю кожному із вас міцного здоров’я,  радості, оптимізму та гідної оплати праці. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Низький уклін за вашу самовіддану працю, професійність і високу моральність, добро та милосердя. Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

селищний голова  Алла МІРОШНИЧЕНКО