Танцювальний колектив „Фієста” став переможцем міжнародного конкурсу

Дата: 10.11.2016 12:31

Вихованці народного художнього колективу „Фієста” Чорнобаївського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Лариса Тріандафіліді) стали переможцями ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості „Світ у твоїх долонях”.

Фестиваль, який проходив 28-31 жовтня у Києві, у санаторії „Пролісок”, район Конча-Заспи, зібрав майстрів вокального співу, танцю, хореографії, викладачів творчих колективів. Оцінювали виконавців, а це близько 50 мистецьких команд у кожній категорії, заслужені діячі культури та мистецтв України, керівники творчих майстерень, центрів народної творчості, відомі артисти, балетмейстери, постановники.

Організатором конкурсу є провідна Українська компанія в галузі проведення молодіжних програм та фестивалів ГО „Мистецтво танцю”, Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень.

Танцювальний колектив „Фієста” представив на розгляд журі 4 номери. Середня група (вікова категорія 11-12 років) презентувала оригінальні композиції - єврейський танок та танець у стилі рок-н-рол. Старша група (13-14 років) майстерно виконала калмицький танець „шарка-барка” та турецьку сюїту.

Виступи „Фієсти” вразили членів журі артистизмом, оригінальністю виконання та костюмів. У підсумку, турецька сюїта принесла старшій групі заслужену перемогу - перше місце, а рок-н-рол підняв середню групу на другу сходинку серед інших конкурсантів.