Майстрині добрих справ потребують допомоги

Дата: 29.10.2018 12:34

Неоголошена війна на Сході, на жаль, триває і досі, проте люди, яким небайдужа доля українських бійців намагаються якомога більше нагадати їм про те, що їх люблять та чекають якнайшвидшого повернення додому.

Про учасників АТО турбуються і скромні, добрі та небайдужі жительки Чорнобаю - Валентина Слободяник та Любов Зеленько. Добродушні та надзвичайно чуйні жінки не можуть бути осторонь проблем сьогодення та намагаються якомога більше вільного часу приділяти для хороших справ. Чорнобаївчанки розвернули в своїх помешканнях справжні міні-майстерні, де постійно в’яжуть теплі речі та передають їх для бійців.

Фото без опису   Вже декілька років поспіль теплі шкарпетки та рукавиці, дбайливо сплетені Любов’ю та Валентиною, потрапляють до українських бійців, які захищають нашу Батьківщину від ворожого окупанта. Днями й ночами, у вихідні та свята, вони в’яжуть своїми невтомними руками теплі дарунки з Чорнобаю для військових.

Нещодавно майстрині звернулися до селищного голови Чорнобаю Алли Мірошниченко з проханням допомогти в пошуку необхідних матеріалів для в’язання, адже особисті запаси жінок закінчуються, а купувати таку недешеву пряжу, маючи мінімальні доходи, вони не в змозі.

Просимо всіх небайдужих допомогти знайти необхідні матеріали та принести їх до Чорнобаївської селищної ради.

Для в’язання підійдуть старі в’язані речі (светри, шарфи, шапки, рукавиці тощо). Давайте разом допоможемо цим небайдужим жінкам продовжувати робити добрі справи та сприяти в тому, щоб наші бійці відчували повагу та подяку за те, що захищають наш спокій!

Фото без описуКонтактні дані:

Адреса: смт Чорнобай, вул. Центральна, буд. 154.
E-Mail адреса: Chornobaysrada@ukr.net
Контактні телефони:
- селищний голова (04739) 2-35-90
- приймальна (04739) 2-27-93
- секретар селищної ради (04739) 2-26-52.