Відбулася 30-та сесія селищної ради VII скликання

Дата: 25.06.2018 11:00

22 червня 2018 року, під головуванням селищного голови, Алли Мірошниченко, відбулася сесія селищної ради, де було розглянуто ряд важливих питань, які стосувалися різних сторін життєдіяльності Чорнобаївської громади.

Фото без описуДо порядку денного було внесено наступні питання:

• Про затвердження Положення про порядок обліку майна (речі), що має ознаки безхазяйного, визнання його безхазяйним, зберігання, використання та прийняття до комунальної власності;
  • Про внесення змін до Статуту Чорнобаївського комунального підприємства «ВУЖКГ»;
  • Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель;
  • Про списання майна;
  • Про порядок нарахування та сплати транспортного податку на 2019 рік Код згідно з КОАТУУ 7125155100;
  • Про порядок нарахування та сплати єдиного податку на 2019 рік Код згідно з КОАТУУ 7125155100;
  • Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік Код згідно з КОАТУУ 7125155100;
  • Про встановлення розміру орендної плати за землі в межах смт Чорнобай та с. Савківка на 2019 рік Код згідно з КОАТУУ 7125155100;
  • Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік Код згідно з КОАТУУ 7125155100;
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2017 року №26-17/ VIІ «Про селищний бюджет на 2018 рік»;
  • Про припинення права користування земельною ділянкою;
  • Про припинення права оренди землі;
  • Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності та передачу у приватну власність громадянам;
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у приватну власність земельної ділянки комунальної власності;
  • Про визначення переліку земельних ділянок для продажу прав на них на земельних торгах;
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності та передачу розподіленої частки без зміни її цільового призначення в оренду;
  • Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності та передачу у приватну власність громадянам.

В ході роботи затверджено Положення про порядок обліку майна, що має ознаки безхазяйного, акти на списання частини конструкцій «Пам’ятника борцям за волю України» та дитячого ігрового майданчика «Спорт бебі-14», які було пошкоджено буревієм в липні 2017-го року. Депутатами внесено зміни до Статуту Чорнобаївського комунального підприємства «ВУЖКГ» та до селищного бюджету на 2018 рік.

Досить активно обговорювалося питання закриття автостанції в селищі. Депутати обурені такою ситуацією, тому, майже одноголосно, було вирішено утримувати консьєржів за кошти із селищного бюджету. Відтепер, на території колишнього готелю будуть працювати відповідальні працівники, які, позмінно, будуть надавати інформацію щодо руху автобусів, допомагати пасажирам під час посадки та висадки, слідкувати за чистотою у фойє готелю та на прилеглій території.

Фото без опису   Дискусії не вщухали і під час обговорення діяльності КП «ВУЖКГ». Депутати Чорнобаївської селищної ради незадоволені роботою комунального підприємства. Адже більшість народних обранців особисто обійшли чорнобаївців, розповіли про те, що необхідно укладати договір на вивезення сміття, зібрали списки бажаючих, проте контролери КП «ВУЖКГ» так і не з’явилися по вказаних адресах. Це свідчить про бездіяльність керівництва та не бажання робити хоч щось задля чистоти та збереження навколишнього середовища.

Фото без опису   Приємною новиною для Чорнобаївської громади стане те, що до кінця 2018-го року буде придбано мікроавтобус для задоволення потреб жителів Чорнобаївської територіальної громади, кошти на який було виділено із районного та селищного бюджетів.

Фото без опису   В підсумку сесії, депутати селищної ради VII скликання прийняли місцеві податки і збори на 2019 рік, розглянули земельні та інші питання.