Чорнобаївські ветерани стали переможцями футбольного турніру на кубок Василя Кваші

Дата: 14.05.2018 12:35

13 травня, в селі Привітне, відбувся турнір із міні-футболу, присвячений світлій пам’яті надзвичайної людини, інструктора по спорту - Василя Кваші.

Команда «господарів» із Привітного запросила ветеранів із Богодухівки, Крутьок, селища Чорнобай та юних спортсменів із села Красенівка. Команди показали вправну підготовку та неабиякі вміння володіти м’ячем за право бути переможцями з міні-футболу.

Фото без опису   У фіналі,  за основний трофей турніру – кубок, завдяки вправній грі Юрія Гурина та Сергія Сербина, перемогла команда ветеранів із смт Чорнобай.  Друге місце посіла команда ветеранів із Привітного, почесне третє місце у ветеранів із села Богодухівка.

Вітаємо наших земляків із перемогою!