ПП „ІМПЕРІАЛ ПЛЮС” – СЕРЕД КРАЩИХ ВИРОБНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

Днями визначили кращих виробників області. Одним із них визнано Чорнобаївське приватне підприємство „Імперіал плюс”, яке отримало перемогу відразу в трьох номінаціях. Нагороди переможцям вручив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

Конкурс „Черкаська якість” уже вчетверте зібрав кращих виробників області, які й отримали заслужені нагороди. Проводиться конкурс з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю. Цьогоріч для участі більше 2 десятків підприємств заявили 34 види продукції.

ПП „Імперіал плюс” після проведення експертної оцінки стало переможцем обласного конкурсу Черкаська якість у 2018 році у номінації продовольчі товари за ряд продукції власного виробництва.

Вітаємо з достойною перемогою!

Масло солодковершкове

73%, 82% жирності

Масло вершкове з какао

«Шоколадне», 62% 200 г

«Імперіал плюс»

Молоко незбиране згущене варене натуральне з ароматом фундука

8,5% жирності

«Імперіал плюс»

За інформацією газети "Наше Слово"

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???»?°????????????