Спортивні новини

22 квітня, на стадіоні Чорнобаївської ЗОШ № 2, відбувся матч 1/8 фіналу на Кубок Чорнобаївського району з футболу 2018 року, де згідно попереднього жеребкування зустрілися команди селищної ради «Ветеран» та ФК Чорнобай. Це була запекла гра «дербі», в якій змагалися досвід та молодість.

Усі спортсмени продемонстрували глядачам відмінну техніку володіння м’ячем, грамотні тактичні дії на полі та неабияке бажання перемогти. Але переможець повинен бути один. Тому, завдяки вправній грі Дмитра Тріандафіліді, молодша команда відкрила рахунок та тримала переможну гру до самого кінця.

Гравці команди  «Ветеран» намагалися відстояти свої права на перемогу, але цього разу успіх посміхнувся молодшим учасникам. В другому таймі гравці ФК Чорнобай забили ще кілька голів.

Цікавий матч, в підсумку, закінчився рахунком 0:7 на користь молодості.

Тож, запрошуємо вболівальників ФК Чорнобай підтримати молоду команду в 1/4 фіналу на Кубок Чорнобаївського району з футболу 2018 року, яка відбудеться найближчими вихідними.

Дату та точний час проведення буде повідомлено додатково.