Шановні жителі Чорнобая та Савківки!

Дата: 27.04.2019 12:53

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри – над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Зі святом Вас!  Христос Воскрес!

З повагою,

селищний голова Чорнобая                                                       Алла Мірошниченко