УВАГА!!! ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

відбудуться

громадські обговорення

на тему:

«Обговорення ініціативи щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища Чорнобай, села Савківка Чорнобаївської селищної ради, сіл Великі Канівці, Малі Канівці Великоканівецької сільської ради, сіл Крутьки, Чехівка, селища  Журавлине Крутьківської сільської ради, сіл Головатівка, Богодухівка Богодухівської сільської ради, селища Іванівка, села Красенівка Красенівської сільської ради, селища Привітне Привітненської сільської ради, села Веселий Хутір Веселохутірської сільської ради, сіл Мар’янівка, Хрестителеве Хрестителівської сільської ради, сіл Бакаєве, Франківка Франківської сільської ради, сіл Михайлівка, Велика Бурімка Великобурімської сільської ради, села Мала Бурімка Малобурімської сільської ради, сіл Лукашівка, Веселий Поділ, Григорівка, Новоселиця, селища Вишнівка Лукашівської сільської ради, села Новоукраїнка Новоукраїнської сільської ради, сіл Тарасівка, Нове Життя Новожиттівської сільської ради, сіл Старий Мохнач, Мохнач Мохнацької сільської ради, с.Ревбинці Ревбинської сільської ради, с.Лихоліти Лихолітської сільської ради, села Васютинці Васютинської сільської ради, села Вереміївка Вереміївської сільської ради, с.Жовнине Жовнинської сільської ради, села Кліщинці Кліщинської сільської ради, села Степове Степівської сільської ради, села Лящівка Лящівської сільської ради, села Москаленки Москаленківської сільської ради, села Першотравневе Першотравневої сільської ради, сіл Придніпровське, Коврай Придніпровської сільської ради, села Старий Коврай, селища Мирне Староковрайської сільської ради, сіл Тимченки, Баталий Тимченківської сільської ради в Чорнобаївську територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Чорнобай».

ЗАПРОШУЄМО НА ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА ЧОРНОБАЙ ТА СЕЛА САВКІВКА, КЕРІВНИКІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВІВ, ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ, ДЕПУТАТІВ ТА ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Кожен має право почути об’єктивну інформацію стосовно об’єднання територіальних громад та висловити власну думку. Той, хто володіє інформацією – не дозволить маніпулювати собою!

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ - ПРИХОДЬТЕ НА ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ!

Чорнобаївська селищна рада