Відбулася чергова 45-та сесія Чорнобаївської селищної ради

Дата: 04.11.2019 12:58

30 жовтня 2019 року селищний голова Алла Мірошниченко провела сесію Чорнобаївської селищної ради. Із обраних 26 депутатів для роботи в сесії зареєструвалося 16 депутатів селищної ради.
Фото без описуФото без опису
   На порядок денний було винесено 10 питань. Зокрема, депутати Чорнобаївської селищної ради продовжити термін дії контракту з керівником Чорнобаївського КП «ВУЖКГ», внесли зміни до рішення селищної ради від 18.12.2018 року № 35-25/VIІ «Про селищний бюджет на 2019 рік та розглянули ряд земельних питань.
   Крім того, депутати Чорнобаївської селищної ради одноголосно підтримали запит депутата Олександра Таранушенка про звернення до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо розблокування руху коштів по субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Чорнобаївської громади.