ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО» повідомляє

Чорнобаївською районною радою 19.07.2018 р. прийнято рішення №26-4/VІІ «Про затвердження результатів конкурсу щодо передачі майна районної комунальної власності в оренду». Переможцем цього конкурсу є ТОВ «Чорнобай-Тепло». У зв’язку з цим тепер в смт Чорнобай це теплогенеруюче підприємство є єдиним постачальником тепла.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради від 30.08.2018 р. №61 «Про погодження тарифу на теплопостачання ТОВ «Чорнобай-Тепло»», з 1 жовтня тариф на постачання теплової енергії ТОВ «Чорнобай-Тепло» за одну гігакалорію буде становити 2120 грн.

Доводимо до відома споживачів теплової енергії смт Чорнобай, що підприємство буде проводити процедуру переукладення договорів на постачання тепла за адресою: вул. Спортивна, 3 А.

Для укладення договорів на постачання теплової енергії з підприємством споживач повинен мати:

• лічильник теплової енергії з документами його повірки;
  • довідку про відсутність заборгованості за спожиту теплову енергію;
  • акт розподілу площ (за потреби);
  • висновок про відсутність розбалансування внутрішньобудинкової системи опалення.

Телефони для довідок:

098-373-14-75, 068-394-70-67, 098-292-80-85.