Патріотів селища знайдено!

 Чорнобаївською селищною радою було оголошено про флешмоб #helpfishЧорнобай2019  із порятунку рибних ресурсів річки Ірклій. Місцевих жителів та гостей Чорнобая було запрошено долучитися до його проведення шляхом прорубування ополонки та встановлення в неї очеретяного снопу. Головна мета флешмобу - зробити відповідне фото, підписати його хештегом #helpfishЧорнобай2019 та опублікувати  в соціальній мережі Facebook.

    Кращого учасника потрібно було обрати за найбільшою кількістю "лайків". Проте, до флешмобу долучилася лише одна родина Марченків. Олена, Олександр та їх 9-річний син Максим, який ініціював сімейний вихід на річку і попросив молодих батьків допомогти йому в цьому, стали єдиними учасниками та переможцями.

   Прикро, що лише вони прийняти участь у флешмобі, проте ці люди заслужили на обіцяний подарунок, який вручила їм селищний голова Чорнобая Алла Мірошниченко.

    Дякуємо Вам за бажання зробити особистий внесок для селища та  любов до нього. Своїм прикладом Ви довели що є патріотами Чорнобая!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *