Розвиток спорту в селищі
У 2017 році футбольна команда селища Чорнобай буде брати участь у кубку та чемпіонаті району по футболу після декількарічної паузи. Відповідні рішення були прийняті депутатами селищної ради, з метою пропаганди спорту та здорового способу життя. Так, введено посаду інструктора по спорту та внесено ряд змін до селищної комплексної програми «Розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2020 роки», що дає більші можливості популяризувати спорт серед населення.
Днями було презентовано нове футбольне екіпірування від іспанського спортивного бренду «Joma», в якому наші хлопці вже квітні вийдуть на футбольне поле.
«Депутатський корпус цього скликання складається з молодих і енергійних людей, яким не байдужий спорт. Я відгукнулася і підтримала прагнення депутатів відновити футбольну команду Чорнобаю, де молоді футбольні таланти, змогли б себе проявити і показати приклад іншим. Ми не зупиняємося лише на футболі, будемо також підтримувати наших атлетів. Нам потрібна здорова молодь, яка могла з гордістю розбудовувати нашу державу», - зазначила селищний голова Алла Мірошниченко.