День вишиванки єднає українців!

   Традиційно, День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Таким чином, у 2020 році це свято відзначаємо саме сьогодні. Українські традиції найкрасивіші в усьому світі! Залежно від історичного регіону України, деталі та тематика орнаменту вишиванок відрізняються. Українську вишиванку часто називають кодом нації, за зашифрованими у ній символами можна визначити регіон походження її власника.

   День вишиванки – не офіційне й відносно молоде свято, проте дуже улюблене в народі. Цього дня заведено одягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, в магазин, на зустріч із друзями чи деінде.

   А чи знали ви про те, що День Вишиванки 2020 року присвячується українській родині та родоводу? Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо - турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

   Чорнобаївська селищна рада долучається до Всеукраїнського флешмобу та вітає всіх українців з Днем вишиванки! Не забуваймо традицій наших предків, єднаймося, бо ми того варті!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *