Дорогі жителі Чорнобаївської громади, громадяни незалежної України!

Дата: 21.08.2020 13:02

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України.

Ці два свята мають велике загальнодержавне значення суспільної злагоди і миру, славетного єднання людей в ім’я процвітання рідної Батьківщини.

Наш український Прапор – символ свободи та незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність та самостійність. Ми маємо берегти його і шанувати як найвищу національну святиню.

Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.

На жаль, так склалася доля, що на плечі нашого покоління впало нелегке випробування – відстояти віками відвойовану незалежність. Самовіддано та героїчно українці  віддають за неї власні життя на сході держави. Виборюючи волю для майбутніх поколінь, з українським Прапором піднімаються в бій, святкуючи здобуті перемоги.

Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховуючи у кожного громадянина повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Тому, всі ми маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє та людей. Щиро зичу усім миру та злагоди, щедрої долі, міцного здоров’я, мудрості, благополуччя, достатку, успіхів у всіх справах та починаннях.

І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

Слава Україні та її Героям!

З повагою,

селищний голова                                   Алла МІРОШНИЧЕНКО