Спортивні досягнення «Вікінгів»: на Чемпіонаті Києва та Київської області з пауерліфтингу встановлено 8 рекордів України

Дата: 05.06.2018 13:03

2 та 3 червня цього року проходив наймасовіший регіональний турнір — Чемпіонат Києва та Київської області з пауерліфтингу та окремих вправ UPC. До столиці прибули найсильніші представники силового виду спорту - 142 спортсмени, які взяли участь у більше ніж 200 номінаціях.

За традицією, Чемпіонат Києва та Київської області з пауерліфтингу набув статусу міжнародного, адже постійний учасник - команда із Білорусії, також приймала участь у боротьбі за цінні призи. Спортивна команда «Вікінг» представляла селище Чорнобай в складі 12 спортсменів (9 хлопців та 3 дівчини). Протягом проведення турніру можна було спостерігати динамічні та запеклі змагання. У деяких вікових та вагових категоріях розгоралась неабияка конкуренція. По завершенню змагань було встановлено безліч рекордів, різні команди отримали гідні призи та посіли відповідні місця.

Чорнобаївські богатирі взяли участь у 17-ти видах вправ, показали кращі результати та вибороли 12 золотих, 4 срібних медалей та 4 Абсолютних першості.

За результатами змагань «Вікінги» встановили 8 рекордів України та посіли наступні місця:

1. Гонтар Валентин, 30 років (МСМК):

- пауерліфтинг до 82,5 кг. - 1 місце (сума 622,5 кг.);

- пауерліфтинг Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) - 1 місце;

- станова тяга до 82,5 кг. - 1 місце (252,5 кг.);

- станова тяга Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) - 2 місце;

2. Гришко Вадим, 35 років (МСМК):

-  підйом на біцепс стоячи до 67,5 кг. - 1 мiсце (65 кг.) РЕКОРД УКРАЇНИ

- підйом на біцепс стоячи Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) - 3 місце;

3. Раковський Віталій, 24 роки (МСМК):

- підйом на біцепс стоячи до 75 кг. - 1 мiсце (67,5 кг.) РЕКОРД УКРАЇНИ

4. Данник Андрій, 31 рік (МСМК):

- багатоповторний жим штанги вагою 75 кг. - 1 мiсце (50 повторень);

- підйом на біцепс стоячи до 100 кг. - 2 мiсце (70 кг.);

5. Белінський Віталій, 27 років (МСМК):

- станова тяга до 75 кг. - 1 місце (240 кг.);

- станова тяга Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) - 1 місце;

6. Шевченко Віталій, 22 роки (МСМК):

- станова тяга до 82,5 кг. - 2 місце (210 кг. JNR);

виконаний норматив Кандидат в Майстри Спорту (КМС);

7. Слуцький Ярослав, 17 років:

-  жим штанги лежачи до 82,5 кг. - 1 місце (110 кг. Teen);

8. Микульський Денис, 13 років:

- станова тяга до 75 кг. - 1 місце (160 кг. Teen) РЕКОРД УКРАЇНИ

- підйом на біцепс стоячи до 75 кг. - 2 мiсце (50 кг. Teen) РЕКОРД УКРАЇНИ

9. Кіян Олеся, 28 років  (КМС):

- пауерліфтинг до 56 кг. - 1 мiсце (сума 272,5 кг.)

10. Катанова Руслана, 15 років (МС):

- багатоповторний жим штанги вагою 35 кг. - 1 мiсце (44 повторення Teen) РЕКОРД  УКРАЇНИ

- підйом на біцепс стоячи до 56 + Wilks кг. - 2 мiсце (27,5 кг.Teen) РЕКОРД УКРАЇНИ

11. Зоря Віта, 13 років:

- багатоповторний жим штанги вагою 25 кг. - 1 мiсце (70 повторень Teen) РЕКОРД УКРАЇНИ

- підйом на біцепс стоячи до 56 + Wilks - 1 мiсце (32,5 кг. Teen) РЕКОРД УКРАЇНИ

виконаний норматив  Майстер Спорту (МС)

12. Жадько Олексій, 27 років:

- станова тяга до 90 кг. - 5 місце (210 кг. КМС).

Завдяки спортсменам СК «Вікінг» про Черкащину, а саме про славетне містечко Чорнобай дізнається все більше людей із України та Білорусії. Гідний виступ хлопців та дівчат назавжди залишиться в історії розвитку пауерліфтингу селища Чорнобай. Адже, нагороди спортсменів, вже кілька років поспіль, тільки збільшуються. Більш того, вони зростають в спорті, набувають нових навичок та залучають ще більше молодих спортсменів.

Команда «Вікінг» неодноразово відстоює гідність нашого краю і постійно доводять, що на Чорнобаївщині живе сильна, загартована та перспективно-розвиваюча молодь, яка ставить за ціль спорт і здоров’я. Дивлячись на результати хлопців та дівчат, можна із впевненістю сказати, що учасники команди рухаються в правильному напрямку.

Чорнобаївська селищна рада вітає команду «Вікінг» із черговими досягненнями. Дякуємо Вам за те, що піклуєтесь про спорт та здоров’я теперішнього і майбутніх поколінь! Бажаємо, в подальшому житті, йти тільки вперед та найближчим часом стати Чемпіонами світу.