Відбулося свято останнього дзвоника в Чорнобаївській школі мистецтв

Дата: 25.05.2017 13:03

24 травня відбулося свято останнього дзвоника і вручення свідоцтв про закінчення Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв. В цьому році свідоцтва отримали 37 випускників по класам фортепіано, бандури, сольного співу та образотворчого мистецтва.

Привітати випускників та майбутніх зірочок, завітала селищний голова Алла Мірошниченко.

Директор школи мистецтв Сергій Свіденко урочисто вручив свідоцтва про закінчення школи випускникам, кращі з них були нагородженні похвальними листами за відмінне навчання. Випускники подарували слова вдячності та концертні номери своїм викладачам та гостям свята.

Селищна рада не стоїть осторонь розвитку мистецтва в Чорнобаї. В минулому році селищним головою та депутатами селищної ради було виділено з селищного бюджету майже 200 тис. грн. для Чорнобаївської районної школи мистецтв, а саме на реконструкцію приміщення школи – 150 тис. грн., для придбання крісел – 24,3 тис. грн., для придбання різного обладнання та перетяжки стільців – 13,2 тис. грн. Побудовано новий сучасний тротуар перед приміщенням школи за рахунок коштів селищного бюджету.