З Днем державної служби!

Шановні державні службовці!

Вітаємо Вас з професійним святом -  Днем державної служби!

Високий професіоналізм, відданість справі та ентузіазм державного службовця – це запорука розбудови сильної незалежної держави, незмінності Конституційного ладу, організованості, забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади.

Впевнені, що Ваша наполеглива праця дасть можливість втілити в життя позитивні зміни в Україні, здійснити судову реформу, забезпечити формування якісного державотворчого корпусу та зміцнити нашу країну!

Висловлюємо Вам велику вдячність за те, що стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Ваші успіхи на державній службі ми маємо сучасну, незалежну, європейську державу.

Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Бажаємо, щоб Ваші добрі справи сприяли соціально-економічному та культурному розвитку країни, вирішенню повсякденних проблем.

Всім Вам і Вашим родинам бажаємо світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від роботи.

Нехай наступні роки державної служби будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою та впевненістю в завтрашньому дні нашої держави!

Бажаємо, щоб родинне тепло та затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку, а керівництво цінувало та заохочувало грошовими винагородами!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *