МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: кандидати

 

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ


Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Мірошниченко Алла Олексіївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Саюн Олексій Борисович
2. Мовчан Лариса Василівна
3. Чуба Сергій Іванович
4. Гурин Юрій Миколайович
5. Шаповал Світлана Станіславівна
6. Абажер Вячеслав Степанович
8. Довбиш Світлана Миколаївна
7. Лук’янець Олександр Іванович
9. Гриценко Ольга Сергіївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Квітка Надія Григорівна
2. Євмина Олександр Олексійович
3. Бурган Інна Анатоліївна
4. Мовчан Микола Васильович
5. Гордій Валерій Іванович
6. Кисіль Михайло Григорович
7. Кривицька Оксана Василівна
8. Петрунь Світлана Петрівна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Писаренко Валерій Миколайович
2. Вольвач Анатолій Григорович
3. Очеретня Інна Вікторівна
4. Лісковець Лариса Михайлівна
5. Курятник Сергій Миколайович
6. Рубаняк Іван Васильович


Черкаська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Боровко Андрій Віталійович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Кіреєв Віктор Петрович
2. Сивець Яна Олександрівна
3. Пономаренко Людмила Петрівна
4. Авраменко Богдан Іванович
5. Плохута Анжела Сергіївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Городничий Анатолій Миколайович
2. Боровко Тамара Федорівна
3. Дятченко Олександр Петрович
4. Приліпко Володимир Вікторович
5. Баранник Оксана Миколаївна
6. Качур Валентин Васильович
7. Городничий Валерій Іванович
8. Кіян Зінаїда Григорівна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Волосян Володимир Миколайович
2. Запорожець Тетяна Анатоліївна
3. Крикун Григорій Володимирович
4. Савощенко Сергій Михайлович
5. Тараненко Людмила Миколаївна
6. Лесик Владислав Володимирович


Черкаська територіальна організація політичної партії «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» в Черкаській області
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Пошиваник Ольга Юріївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Брагінець Василь Миколайович
2. Пошиваник Микола Михайлович
3. Цимбал Віталій Григорович
4. Шевченко Юлія Петрівна
5. Ілиняк Світлана Миколаївна
6. Голубович Богдан Григорович
7. Брагінець Дарія Василівна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Чекаль Микола Петрович
2. Побиванець Олег Дмитрович
3. Гегельська Ніна Миколаївна
4. Зорін Валентин Сергійович
5. Чекаль Валентина Андріївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Захарченко Оксана Василівна
2. Бевзюк Тетяна Дмитрівна
3. Стеблівський Віталій Анатолійович
4. Чорноконь Віктор Борисович
5. Мармута Лариса Григорівна


Черкаська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Рибчик Тетяна Іванівна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Цегельник Владислав Володимирович
2. Чуб Руслан Васильович
3. Новосельська Ірина Миколаївна
4. Брагінець Руслан Анатолійович
5. Самченко Василина Сергіївна
6. Вичка Євгеній Олександрович
7. Молібог Валентина Вікторівна
8. Гончаров Анатолій Миколайович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Тітаренко Костянтин Миколайович
2. Шепель Олександр Володимирович
3. Дробницький Юрій Іванович
4. Соломка Оксана Василівна
5. Саюн Таміла Андріївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Антонович Василь Миколайович
2. Мелашенко Вікторія Іванівна
3. Писаренко Марина Володимирівна
4. Рудик Наталія Володимирівна
5. Гришко Андрій Іванович
6. Бойко Світлана Володимирівна


Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Чупрун Анатолій Федорович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Пурденко Роман Русланович
2 Воробйов Олександр Трохимович
3 Подрига Наталія Валентинівна
4 Тарасенко Любов Олексіївна
5. Яковенко Сергій Вікторович
6. Тарасенко Олександр Володимирович
7. Соломка Ірина Анатоліївна
8. Нестеренко Руслан Володимирович
9. Лукашенко Ніна Володимирівна
10. Плахотна Галина Анатоліївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Цилуйко Василь Васильович
2. Олашин Ірина Олександрівна
3. Дробницька Наталія Михайлівна
4. Данник Станіслав Дмитрович
5. Назаренко Сергій Васильович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Райман Леся Миколаївна
2. Юрченко Ірина Михайлівна
3. Гриценко Микола Іванович
4. Демидчук Іван Іванович
5. Парфентьєв Олександр Васильович
6. Авраменко Лариса Леонідівна


Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Дмитренко Василь Миколайович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Гичка Іван Васильович
2. Дернова Тамара Павлівна
3. Таранушенко Олександр Володимирович
4. Карпань Юрій Миколайович
5. Мосійчук Світлана Василівна
6. Остроушко Вадим Володимирович
7. Чорногор Валентина Вікторівна
8. Чупрун Олександр Олександрович
9. Кикоть Вікторія Сергіївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Циба Леонід Іванович
2. Головня Ростислав Миколайович
3. Лук’ященко Іван Іванович
4. Лахтіонова Ніна Федорівна
5. Буц Ірина Григорівна
6. Становський Валентин Іванович
7. Татаровська Валентина Андріївна
8. Кожушний Михайло Павлович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Лихошерст Сергій Васильович
2. Довгань Володимир Миколайович
3. Лук’яненко Тетяна Іванівна
4. Колотій Олена Леонідівна
5. Ярко Віталій Анатолійович
6. Палій Валентина Василівна
7. Кулик Микола Васильович
8. Моложава Оксана Михайлівна


Черкаська обласна організація політичної партії «За майбутнє»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Розум Інна Володимирівна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Снітко Анатолій Євгенович
2. Труш Інна Сергіївна
3. Лобода Олена Валеріївна
4. Боровик Олександр Володимирович
5. Парамей Лариса Іванівна
6. Войцех Раїса Миколаївна
7. Тараненко Олексій Олександрович
8. Фекліна Наталія Степанівна
9. Біда Вадим Володимирович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Шепель Олег Васильович
2. Науменко Валерій Іванович
3. Бабич Юрій Дмитрович
4. Олійник Світлана Валеріївна
5. Роган Людмила Григорівна
6. Безхижко Юрій Іванович
7. Кобець Таміла Миколаївна
8. Сукач Володимир Вікторович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Прядка Олена Василівна
2. Харченко Раїса Павлівна
3. Дмитренко Євгеній Васильович
4. Семенова Людмила Віталіївна
5. Красюк Володимир Іванович
6. Пятікова Валентина Вікторівна
7. Мірошниченко Андрій Володимирович
8. Комашко Тетяна Іванівна


Черкаська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Демченко Юрій Володимирович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Чорненко Михайло Миколайович
2. Яценко Людмила Григорівна
3. Горб Валентина Миколаївна
4. Кулик Алла Василівна
5. Демченко Володимир Степанович
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Яремка Вячеслав Васильович
2. Бойко Олег Валерійович
3. Войденко Станіслав Олександрович
4. Мис Ірина Володимирівна
5. Войденко Тетяна Олександрівна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Лесечко Наталія Михайлівна
2. Кудря Юлія Миколаївна
3. Кикоть Микола Володимирович
4. Степанюк Валерій Іванович
5. Дякова Надія Леонідівна


Черкаська обласна організація Політичної партії «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА, ЧАС ЗМІН!»
ПЕРШИЙ КАНДИДАТ
Таванець Наталія Володимирівна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
1. Ємець Альона Анатоліївн
2. Костенко Микола Іванович
3. Горбонос Дмитро Михайлович
4. Корчан Вячеслав Миколайович
5. Новодран Оксана Миколаївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
1. Гладун Марина Володимирівна
2. Коць Юлія Олександрівна
3. Бойко Мар’яна Юріївна
4. Таванець Євгеній Віталійович
5. Савченко Андрій Васильович
6. Куліш Наталія Миколаївна
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
1. Шевченко Катерина Вікторівна
2. Марченко Ростислав Леонтійович
3. Кукса Сергій Дмитрович
4. Подоляка Анатолій Михайлович
5. Близнюк Ірина Володимирівна


За поданням Чорнобаївської селищної територіальної виборчої комісії
Золотоніського району Черкаської області.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *