Тривають капітальні та поточні ремонти дорожнього покриття вулиць Чорнобая

Дата: 13.08.2019 13:34

Стан селищних доріг - це не просто обличчя громади, а і соціально-економічна необхідність її життєдіяльності. Цій проблемі постійно приділяється увага місцевої влади та депутатського корпусу, докладаються чималі зусилля для того, щоб всі дороги селища були відремонтовані якнайшвидше. Відразу виконати вищезазначені роботи, на жаль, неможливо, адже лише селищним бюджетом вирішити це питання вкрай важко. Проте, порівняно з минулими роками, обсяги коштів на ці роботи дещо зросли.

Так, на поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Толстого, Жовтневої, Гагаріна, Спортивної, Комашка, Молодіжної, Бориса Романицького, Дружби, Свободи, Славського, Весняної, Бурімської та Центральної із селищного бюджету в 2019 році передбачено кошти в сумі понад 1,5 млн.грн. Ямкові ремонти даних вулиць майже завершено, роботи виконав ФОП «ПОГОСЯН ТАТУЛ СЕРЕЖАЄВИЧ». Також, даний підрядник виконав поточний ремонт білощебеневого покриття частини вулиці Жовтневої, кошти на який (149 915 грн) також було виділено із селищного бюджету.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису   На поточний середній ремонт дорожнього покриття частини вулиці Михайла Старицького депутатами передбачено кошти в сумі 576 661 грн. На ремонт вказаної ділянки дороги тривають тендерні процедури.

Фото без описуФото без опису   На капітальний ремонт частини вулиці Шевченка виділено кошти в сумі понад 1 млн.грн. Відповідні роботи майже завершено, виконавець - ФОП «ПОГОСЯН ТАТУЛ СЕРЕЖАЄВИЧ». Обсяг ремонтних робіт дорожнього покриття сягає понад 2000 м².
   Крім того, при формуванні бюджету на 2019 рік із селищного бюджету було виділено кошти в сумі понад 3 млн.грн. на капітальний ремонт вулиці Центральної. ІІ пусковий комплекс (частина вулиці Центральної та паркувальний майданчик біля готелю та "Побуткомбінату"). Для виконання відповідних робіт було проведено тендер, переможцем якого визнано ТОВ "ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ-70". Ремонтні роботи розпочалися відразу після підписання договору, завершувальні процеси (встановлення знаків та розміток), згідно договору, будуть виконані до 31 серпня 2019 року.
Фото без описуФото без описуФото без опису
   Крім того, на здійснення заходів соціально-економічного розвитку (капітальні видатки) до селищного бюджету очікується надходження додаткових коштів з державного бюджету сумою понад 6 млн.грн., які планується використати на капітальний ремонт вулиць Чорнобая. Остаточне рішення щодо їх використання буде прийнято депутатським корпусом на сесії Чорнобаївської селищної ради.