ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СПОЖИВАЧУ ЗА НАЯВНОСТІ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА СІЧЕНЬ-КВІТЕНЬ 2019 РОКУ

Дата: 07.06.2019 13:47

Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє споживачам про те, що

5 червня 2019 року, з 10.00 години, електропостачальник припиняє повністю постачання електричної енергії

тільки за наявності заборгованості за спожиту електричну енергію.

Суму заборгованості з оплати за електричну енергію зазначено в рядку рахунка «До сплати». Оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка.

Відновлення постачання електричної енергії проводиться після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електропостачання, але протягом 3-х робочих днів у містах та 5-ти робочих днів у сільській місцевості.

Відновлення електропостачання орієнтовно становить: на лічильнику (квартира) – від 350 грн; на опорі – від 1500 грн до 4000 грн.

Адміністрація ТОВ «Черкасиенергозбут»