УВАГА! Споживачам ТОВ «Черкасиенергозбут»

   ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє про те, що у відповідності до пункту 4.12 Правила роздрібного ринку електричної енергії, які  затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312 рахунок за спожиту електричну енергію необхідно оплатити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка.

 Споживачу слід чітко розуміти, що у разі несплати або неповної оплати за спожиту електричну енергію у встановлений термін, постачання електричної енергії може бути припинено.

 Відновлення постачання електричної енергії здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості тільки після оплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки.

Виникнення простроченої заборгованості та відключення призведе до додаткових витрат споживача. 

   Споживачу буде виставлений рахунок за проведення робіт по припиненню та відновленню електроживлення, який становитиме в межах 400 – 3000 грн. в залежності від того де розташований споживач та які механізми були задіяні по виконанню даної роботи.

ТОВ «Черкасиенергозбут» закликає споживачів дотримуватись термінів розрахунків за спожиту електричну енергію. Пам’ятайте, що своєчасність та повнота розрахунків за електроенергію – запорука світла й добробуту Вашої оселі.

 

 Адміністрація ТОВ «Черкасиенергозбут» 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *