До уваги виборців!

Дата: 09.07.2019 14:12

До уваги жителів вул. Баха, вул. Гички, вул. Григорія Тютюнника, вул. Золотоніська, вул. Київська, вул. Котляревського, вул. Ланова, вул. Лесі Українки, вул. Ломоносова, вул. Миру, вул. Одеська, вул. Полтавська,  вул. Сагайдачного, вул. Суворова, вул. Франка, вул. Центральна: 196, 198, 202, 204, 206, 210–212, 215–346; вул. Чехова, вул. Щаслива, вул. Яблунева, пров. Вишневий, пров. Вільний, пров. Київський, пров. Набережний, пров. Петра Сагайдачного, пров. Слобідський, пров. Толбухіна.

В зв’язку з набранням чинності постанови Центральної виборчої комісії від 3 липня 2019 року № 1455 змінено адресу приміщення для голосування та адресу приміщення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 710765 з адреси: смт Чорнобай, вул. Центральна, 219, (приміщення санепідстанції) на адресу: смт Чорнобай, вул. Центральна, 156, (приміщення кінотеатру).

Чорнобаївська селищна рада