Чорнобаївські спортсмени отримали нову форму

Дата: 06.04.2018 14:17

В рамках програми соціально-економічного розвитку фізичної культури і спорту Чорнобаївської громади, селищна молодіжна команда та ветеранська  команди з футболу отримали нову спортивну форму на загальну суму понад 9 000 грн. Селищний голова Алла Мірошниченко вручила форму італійського бренду «Joma» кращим гравцям селища та побажала спортсменам міцного здоров’я, завжди вдалої гри і тільки перемоги у запланованих матчах.

Фото без описуКожен з гравців отримає комплект форми з символікою селища Чорнобай.

Тренери молодіжної та ветеранської футбольних команд Ігор Жовтов та Віталій Шепель подякували за якісний спортивний одяг та зазначили, що така форма однозначно буде дисциплінувати гравців та сприяти перемогам.

Алла Мірошниченко поінформувала, що це тільки початок підтримки місцевих спортсменів. Найближчим часом заплановано придбати форму і спортсменам СК «Вікінг», які продовжують виборювати призові місця та пропагувати спорт та здоровий спосіб життя.