УВАГА! Важлива інформація

16 грудня 2018 року,

з 08:00 до 20:00 години

в приміщенні Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (на першому поверсі)

відбудуться

проміжні вибори депутата Чорнобаївської селищної ради

в одномандатному виборчому окрузі № 20

(вул. Зарічна (колишня Карла Маркса), вул. Черкаська 37-131, 28-70, провул. Калиновий (колишній Котовського)).

Кандидати:

1. Вичка Євгеній Олександрович, 1989 рік народження, освіта вища, член партії ВО «Батьківщина», вчитель Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, проживає в смт Чорнобай. Самовисування.
  2. Гришін Олександр Юрійович, 1977 рік народження, освіта вища, член ВО «Свобода», вчитель Красенівського НВК, проживає в смт Чорнобай. Самовисування.
  3. Науменко Роман Петрович, 1976 рік народження, освіта вища, позапартійний директор комунального підприємства «Еко-Сервіс» Житомирської обласної ради, проживає в смт Чорнобай. Самовисування.
  4. Обіход Юрій Іванович, 1969 рік народження, освіта вища, позапартійний, головний спеціаліст фінансового управління Чорнобаївської РДА, проживає в смт Чорнобай. Самовисування.
  5. Пошиваник Ольга Юріївна, 1987 рік народження, освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, інженер Чорнобаївського РЕМ, проживає в смт Чорнобай. Самовисування.
  6. Сутула Володимир Миколайович, 1984 рік народження, освіта вища, позапартійний, директор Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, проживає в смт Чорнобай. Самовисування.